E1 Orlik: Sporting FA Lubliniec 5:9 ASMS Lubliniec

W piątek 09.09.2022 drużyna Orlika Sporting FA Lubliniec podejmowała przy ulicy Kochcickiej ASMS Lubliniec. Mecz zakończył się wynikiem 5:9.

Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu pozostawiała wiele do życzenia. W grze naszych zawodników brakowało zaangażowania, determinacji i szybkości. Budowanie akcji przychodziło nam z ogromnym trudem, gra w obronie również pozostawiała bardzo wiele do życzenia, co przyczyniło się do straty aż 7 bramek w pierwszej połowie meczu. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 3:7.

Na drugie 30 minut meczu chłopcy wyszli ze zdecydowanie innym nastawieniem, od początku wiedzieli, że to oni chcą dyktować warunki drugiej połowu meczu. Idealnie pokazują to 2 bramki Jakuba Maronia zdobyte w odstępie zaledwie 5 minut od rozpoczynającego drugą odsłonę meczu gwizdka sędziego. Przez kolejne minuty stwarzaliśmy wiele groźnych sytuacji i umiejętnie kreowaliśmy grę, zabrakło niestety szczęścia i nie udało nam się więcej pokonać grającego świetny mecz bramkarza rywali.

Mecz zakończyliśmy wynikiem 5:9, będziemy chcieli potraktować go jako lekcję na przyszłość, oraz jako impuls do wykonywania jeszcze intensywniejszej pracy w czasie treningów.

Relacje w postaci grafik dostępne w poniższych linkach dzięki naszemu partnerowi Protrainup:

Skład meczowy

Protokół meczowy

Trener: Sebastian Radek